Безшовні відеостіни і системи візуалізації

Ми поставляємо професійні засоби відображення інформації для реклами, бізнесу, промисловості, транспорту, державних структур та освіти.

Маючи великий досвід реалізації проектів різної складності і прямі контакти з провідними виробниками електронних комплектуючих (таких, як LG, Samsung, Prestigio) ми пропонуємо найкращі ціни.

Відеостіни на базі безшовних ЖК моніторів

Відеостіни на базі лазерних і LED проекційних кубів

Рекламно-інформаційні системи на базі професійних ЖК моніторів Indoor

Рекламно-інформаційні системи на базі професійних ЖК моніторів Outdoor

Рекламно-інформаційні рідкокристалічні монітори для вітрин

Інтерактивні екрани для ЖК моніторів

Нестандартні рідкокристалічні монітори (прозорі, витягнуті, квадратні)

Інтерактивні дошки і столи

Наші дисплейні рішення розробляються і збираються з кращих компонентів - це значить:

  • Кращі ціни на дисплеї з професійними матрицями LG та Samsung
  • Повна кастомизация обладнання під вимоги замовника
  • Відсутність переплат за непотрібні опції
  • Оперативне сервісне обслуговування
  • Професійна розробка проектів і монтаж

Відеостіни на базі панелей LG і Samsung

Відеостіни, на сьогоднішній день, є найбільш ефективним рекламним і інформаційним засобом масового впливу, адже вони демонструють динамічний контент і оперативно подають інформацію на дуже великому екрані, у багато разів перевищує розмір одиночного дисплею.

Сучасні професійні відео стіни LG та Samsung – це інтелектуальне обладнання, яке відповідає очікуванням замовника. Завдяки вбудованим платформам SoC і webOS (для відеостін на базі панелей LG), у них є широкі можливості по налаштуванню, створенню спецефектів та управління відеоконтентом.
Купуючи LG у офіційного партнера – компанії FH-Group, ви можете в повній мірі розраховувати на якісну інформаційну підтримку, оригінальність продукції, ціни без посередників і невиправданих націнок від компанії з надійною репутацією на ринку AV обладнання.

Інтерактивні рішеня від Prestigio

З інтерактивними рішеннями Prestigio Ви отримаєте ряд суттєвих переваг:

Роздільна здатність

Завдяки технологіям Ultra і Full HD зображення дуже якісне, видно навіть найдрібніші деталі

20 точок дотику

Краща в своєму класі інфрачервона сенсорна технологія, яка підтримує 20 торкань одночасно. Однаково швидкий відгук: незалежно від того, працює з екраном одна людина або кілька

Додатки

Для максимально ефективної роботи з інтерактивними екранами на MultiBoard встановлені спеціально розроблені програми для освіти, конференцій і зустрічей

Повне рішення

Екран, комп’ютер, Wi-Fi, стереодинаміки і спеціальні програми – все в одному пристрої, який не вимагає додаткових налаштувань. MultiBoard працює на базі останнього покоління процесорів Intel® Core ™ i5 і i7 і оснащена встановленим Windows 10 Pro

Захищений корпус

У MultiBoard передбачений міцний алюмінієвий корпус і загартоване 4 мм скло (Mohs level 7). Ви можете використовувати його в громадських місцях, не побоюючись випадкових пошкоджень

Онлайн каталог

Для більш зручної та швидкої взаємодії використовуйте наш онлайн каталог обладнання.

Швидке бюджетування.

Нашою головною метою та основним принципом у роботі є задоволеність клієнтів і зручність взаємодії. Саме тому ми надаємо Вам доступ до каталогу обладнанння з зазначенням регулярних цін. Це надасть Вам можливість оперативно зробити бюджетування для закупівлі, знайти доступне для постачання обладнання, зробити запит на прорахунок або виставлення рахунку.

Зворотній звязок!

Після отримання і обробки запиту з вами звяжется персональний менеджер, який зможе надати консультацію, допомогти із резервуванням обладнання, організацією укладання рамкової угоди на співпрацю та відповість на зустрічні питання.

Лише сертифікована техніка!

Ми цінуємо свою репутацію і тому співпрацюємо лише з офіційними дистрибуторами України. Замовляючи обладнання у нас, ви гарантовано отримуєте як технічну, так і сервісну підтримку від виробників.

Наші контакти

м. Київ. вул. Болсуновська, 13-15, 01014, бізнес центр IQ, 8 поверх
0 800 404 808
info@fh-group.com.ua

м. Дніпро. пр. Пушкіна, 8а, 49000
+38(056)720 99 00
info@fh-group.com.ua

Тендерний відділ
+38 (067) 959 41 29
ab@fh-group.com.ua