Сервери та системи зберігання даних

Сервери – основа обчислювального середовища підприємства. Головним завданням серверів є надійне і продуктивне забезпечення комплексу необхідним ресурсом. Вимоги, що пред’являються до серверного обладнання, є найбільш суворими.
Компанія FH-GROUP пропонує свої послуги по підбору, проектуванню і створенню серверного комплексу підприємства з дотриманням всіх вимог замовника при максимально оптимальному співвідношенні ціна/якість.

Наші фахівці разом з вами обговорять і визначать, якою має бути серверна інфраструктура вашої компанії, після чого створять її «з нуля», використовуючи найсучасніші інформаційні технології. Ми також надамо швидку професійну допомогу вже створеній інфраструктурі, або розширимо існуючу систему. Запропонуємо комплекс послуг по впровадженню систем зберігання даних, а також реалізацію і інтеграцію її підсистем.

Новий світ хмарних обчислень і штучного інтелекту висуває підвищені вимоги не тільки до надійності, але і до ефективності сховищ, які повинні забезпечувати оперативний доступ до даних в реальному масштабі часу.

Компанія FH-GROUP пропонує широкий спектр систем зберігання даних від початкового рівня до рівня ЦОД з підтримкою всіх сучасних технологій для вирішення завдань будь-якого масштабу, в тому числі побудови інфраструктури для критичних додатків і високої доступності даних.

Компанія FH-GROUP пропонує різні варіанти серверного обладнання та систем зберігання даних, які представляють собою унікальне поєднання технологічних рішень, що відповідає всім вимогам Замовника. З серверними рішеннями, запропонованими нашою компанією, ви зможете користуватися новітніми розробками і будете відкриті до реалізації найсміливіших ваших ідей.

Основні напрями

Сервери і обчислювальні системи

Серверне обладнання, пропоноване нашою компанією, включає сервери від компаній HPE, DELL та інших вендорів. Всі запропоновані нами сервери відрізняються високою продуктивністю і надійністю. Серверне обладнання надає можливість прискорити і оптимізувати бізнес-процеси. Серверне обладнання, представлене компанією FH-GROUP,  орієнтоване на широкий спектр підприємств різного масштабу і профілю.

Системи зберігання та резервного копіювання даних

Системи зберігання даних – незамінний елемент ІТ-інфраструктури будь-якого підприємства. Ми раді запропонувати Вам системи зберігання даних від відомих виробників HPE, DELL, EMC, Lenovo, NetApp, IBM, Hitachi і інших. У портфелі компанії FH-GROUP представлено широкий вибір як мережевих, так і дискових систем зберігання. Мережеві СЗД дозволяють спростити інфраструктуру. Дискові масиви відрізняються великою ємністю і масштабованістю.

Мережеве обладнання та організація мережі

У сучасному світі мережеве обладнання необхідно для створення потужної локальної мережі, для створення зв’язку між віддаленими офісами і філіями компаній. Сюди входять маршрутизатори (роутери), точки доступу, контролери, системи для зберігання даних. Все мережеве обладнання допомагає впоратися з тими завданнями, які ставлять перед собою адміністратори ІТ служб.
Компанія FH-GROUP є офіційним представником ключових виробників мережевого обладнання, таких як Aruba від HPE, Cisco, Fortinet, Mikrotik та ін.

Будівництво ЦОД

Будівництво ЦОД “під ключ”, корпоративні та комерційні ЦОД, консультації, проектування архітектури та інфраструктури, поставка обчислювального обладнання, побудови ІТ-інфраструктури ЦОД, запуск, тестування і сервісне обслуговування дата-центру. Побудова високопродуктивних обчислювальних систем, кластерів, організація інженерної інфраструктури центру обробки даних і т.д.

Управління it-інфраструктурою і програмне забезпечення

Фахівцями компанії FH-GROUP проводиться напрацювання та дослідження математичних моделей, методів та засобів моніторингу, аналізу та управління інфраструктурою інформаційно-телекомунікаційних систем. На основі зазначених моделей, методів та засобів здійснюється проектування та реалізація інтегрованих систем управління ІТ-інфраструктурою.

Основні вендори

Онлайн каталог

Для більш зручної та швидкої взаємодії використовуйте наш онлайн каталог обладнання.

Швидке бюджетування.

Нашою головною метою та основним принципом у роботі є задоволеність клієнтів і зручність взаємодії. Саме тому ми надаємо Вам доступ до каталогу обладнанння з зазначенням регулярних цін. Це надасть Вам можливість оперативно зробити бюджетування для закупівлі, знайти доступне для постачання обладнання, зробити запит на прорахунок або виставлення рахунку.

Зворотній звязок!

Після отримання і обробки запиту з вами звяжется персональний менеджер, який зможе надати консультацію, допомогти із резервуванням обладнання, організацією укладання рамкової угоди на співпрацю та відповість на зустрічні питання.

Лише сертифікована техніка!

Ми цінуємо свою репутацію і тому співпрацюємо лише з офіційними дистрибуторами України. Замовляючи обладнання у нас, ви гарантовано отримуєте як технічну, так і сервісну підтримку від виробників.

Наші контакти

м. Київ. вул. Болсуновська, 13-15, 01014, бізнес центр IQ, 8 поверх
0 800 404 808
info@fh-group.com.ua

м. Дніпро. пр. Пушкіна, 8а, 49000
+38(056)720 99 00
info@fh-group.com.ua

Тендерний відділ
+38 (067) 959 41 29
ab@fh-group.com.ua