Кібербезпека і конфіденційність даних

Перехід до цифрових бізнес-процесів багаторазово збільшує обсяги даних, що генеруються організаціями, їх партнерами і клієнтами. Інформація стала дуже важливим елементом сучасної інтегрованої екосистеми бізнесу, і її цінність для організацій – як і для зловмисників – стає дедалі більше.

Цифровізація бізнесу зробила компанії уразливими перед новими загрозами, що, зрозуміло, сприяє актуальності проблеми ефективного забезпечення кібербезпеки і конфіденційності даних.

Наші переваги у галузі кібербезпеки:

  • Глибоке знання галузі, технологій, законодавства і нюансів бізнесу для успішної розробки стратегії забезпечення кібербезпеки і конфіденційності даних в рамках корпоративного плану розвитку вашого бізнесу.
  • Ми допоможемо провести стратегічний аналіз, розробити, впровадити і управляти програмами забезпечення кібербезпеки і конфіденційності даних
  • Надійна база провідних постачальників рішень і послуг в області забезпечення кібербезпеки і конфіденційності даних.
  • Комплексний підхід до вирішення проблеми силами функціональної команди фахівців з цифрової трансформації, а також за допомогою клієнтоорієнтованої бізнес-моделі.
  • Робота, спрямована на отримання конкретних результатів по кожному проекту, що сприяє досягненню ваших стратегічних цілей, будь то розвиток цифрових технологій, оптимізація управління ризиками, гнучке реагування та ін.

Оцінка ризиків ІБ і системи ІТ безпеки в масштабі всієї компанії

впровадження процесів ІБ і навчання
управління цифрової ідентичністю
забезпечення відповідності вимогам ІБ
проведення аудитів ІБ
забезпечення безпеки хмарних систем
забезпечення безперервності бізнесу
вибудовування систем ІБ
аналіз захищеності компанії

Основні продукти

Онлайн каталог

Для більш зручної та швидкої взаємодії використовуйте наш онлайн каталог обладнання.

Швидке бюджетування.

Нашою головною метою та основним принципом у роботі є задоволеність клієнтів і зручність взаємодії. Саме тому ми надаємо Вам доступ до каталогу обладнанння з зазначенням регулярних цін. Це надасть Вам можливість оперативно зробити бюджетування для закупівлі, знайти доступне для постачання обладнання, зробити запит на прорахунок або виставлення рахунку.

Зворотній звязок!

Після отримання і обробки запиту з вами звяжется персональний менеджер, який зможе надати консультацію, допомогти із резервуванням обладнання, організацією укладання рамкової угоди на співпрацю та відповість на зустрічні питання.

Лише сертифікована техніка!

Ми цінуємо свою репутацію і тому співпрацюємо лише з офіційними дистрибуторами України. Замовляючи обладнання у нас, ви гарантовано отримуєте як технічну, так і сервісну підтримку від виробників.

Наші контакти

м. Київ. вул. Болсуновська, 13-15, 01014, бізнес центр IQ, 8 поверх
0 800 404 808
info@fh-group.com.ua

м. Дніпро. пр. Пушкіна, 8а, 49000
+38(056)720 99 00
info@fh-group.com.ua

Тендерний відділ
+38 (067) 959 41 29
ab@fh-group.com.ua