Кібербезпека і конфіденційність даних

Перехід до цифрових бізнес-процесів багаторазово збільшує обсяги даних, що генеруються організаціями, їх партнерами і клієнтами. Інформація стала дуже важливим елементом сучасної інтегрованої екосистеми бізнесу, і її цінність для організацій – як і для зловмисників – стає дедалі більше.

Цифровізація бізнесу зробила компанії уразливими перед новими загрозами, що, зрозуміло, сприяє актуальності проблеми ефективного забезпечення кібербезпеки і конфіденційності даних.

Наші переваги у галузі кібербезпеки:

  • Глибоке знання галузі, технологій, законодавства і нюансів бізнесу для успішної розробки стратегії забезпечення кібербезпеки і конфіденційності даних в рамках корпоративного плану розвитку вашого бізнесу.
  • Ми допоможемо провести стратегічний аналіз, розробити, впровадити і управляти програмами забезпечення кібербезпеки і конфіденційності даних
  • Надійна база провідних постачальників рішень і послуг в області забезпечення кібербезпеки і конфіденційності даних.
  • Комплексний підхід до вирішення проблеми силами функціональної команди фахівців з цифрової трансформації, а також за допомогою клієнтоорієнтованої бізнес-моделі.
  • Робота, спрямована на отримання конкретних результатів по кожному проекту, що сприяє досягненню ваших стратегічних цілей, будь то розвиток цифрових технологій, оптимізація управління ризиками, гнучке реагування та ін.

Оцінка ризиків ІБ і системи ІТ безпеки в масштабі всієї компанії

впровадження процесів ІБ і навчання
управління цифрової ідентичністю
забезпечення відповідності вимогам ІБ
проведення аудитів ІБ
забезпечення безпеки хмарних систем
забезпечення безперервності бізнесу
вибудовування систем ІБ
аналіз захищеності компанії

компетенції

Ми є партнерами і постачальниками рішень Cisco, HPE, Dell EMC, Netapp, Fortinet, Lenovo, IBM, APC, Check Point, Micro Focus та інших світових лідерів ІТ-індустрії. Це підтверджується відповідними сертифікатами як компанії в цілому, так і наших співробітників, які пройшли необхідне навчання та сертифікацію. Партнерські статуси дозволяють нам консультувати, рекомендувати, впроваджувати, керувати і підтримувати реалізовані IT-проекти.

Основні продукти

Онлайн каталог

Для більш зручної та швидкої взаємодії використовуйте наш онлайн каталог обладнання.

Швидке бюджетування.

Нашою головною метою та основним принципом у роботі є задоволеність клієнтів і зручність взаємодії. Саме тому ми надаємо Вам доступ до каталогу обладнанння з зазначенням регулярних цін. Це надасть Вам можливість оперативно зробити бюджетування для закупівлі, знайти доступне для постачання обладнання, зробити запит на прорахунок або виставлення рахунку.

Зворотній звязок!

Після отримання і обробки запиту з вами звяжется персональний менеджер, який зможе надати консультацію, допомогти із резервуванням обладнання, організацією укладання рамкової угоди на співпрацю та відповість на зустрічні питання.

Лише сертифікована техніка!

Ми цінуємо свою репутацію і тому співпрацюємо лише з офіційними дистрибуторами України. Замовляючи обладнання у нас, ви гарантовано отримуєте як технічну, так і сервісну підтримку від виробників.

Наші контакти

м. Київ. вул. Болсуновська, 13-15, 01014, бізнес центр IQ, 8 поверх
0 800 404 808
info@fh-group.com.ua

м. Дніпро. пр. Пушкіна, 8а, 49000
+38(056)720 99 00
info@fh-group.com.ua

Тендерний відділ
+38 (067) 959 41 29
ab@fh-group.com.ua