Кібербезпека і конфіденційність даних

Перехід до цифрових бізнес-процесів багаторазово збільшує обсяги даних, що генеруються організаціями, їх партнерами і клієнтами. Інформація стала дуже важливим елементом сучасної інтегрованої екосистеми бізнесу, і її цінність для організацій – як і для зловмисників – стає дедалі більше.

Цифровізація бізнесу зробила компанії уразливими перед новими загрозами, що, зрозуміло, сприяє актуальності проблеми ефективного забезпечення кібербезпеки і конфіденційності даних.

Наші переваги у галузі кібербезпеки:

  • Глибоке знання галузі, технологій, законодавства і нюансів бізнесу для успішної розробки стратегії забезпечення кібербезпеки і конфіденційності даних в рамках корпоративного плану розвитку вашого бізнесу.
  • Ми допоможемо провести стратегічний аналіз, розробити, впровадити і управляти програмами забезпечення кібербезпеки і конфіденційності даних
  • Надійна база провідних постачальників рішень і послуг в області забезпечення кібербезпеки і конфіденційності даних.
  • Комплексний підхід до вирішення проблеми силами функціональної команди фахівців з цифрової трансформації, а також за допомогою клієнтоорієнтованої бізнес-моделі.
  • Робота, спрямована на отримання конкретних результатів по кожному проекту, що сприяє досягненню ваших стратегічних цілей, будь то розвиток цифрових технологій, оптимізація управління ризиками, гнучке реагування та ін.

Оцінка ризиків ІБ і системи ІТ безпеки в масштабі всієї компанії

впровадження процесів ІБ і навчання
управління цифрової ідентичністю
забезпечення відповідності вимогам ІБ
проведення аудитів ІБ
забезпечення безпеки хмарних систем
забезпечення безперервності бізнесу
вибудовування систем ІБ
аналіз захищеності компанії

компетенції

Співробітники компанії Смартком Солюшнз постійно підвищують свою кваліфікацію і отримують нові компетенції від провідних виробників ІТ індустрії, що підтверджується офіційними партнерськими сертифікатами провідних світових виробників: Cisco, HPE, APC, Dell EMC, Asus, Acer, LG, Samsung та ін.

основні напрямки

Комп’ютерна техніка і периферія
Кібербезпека і конфіденційність даних
Серверне обладнання і системи зберігання даних
Побудова бездротових мереж
Безшовні відеостіни і системи візуалізації
IT аутсорсинг

Ми пропонуємо своїм замовникам кваліфікований консалтинг, гнучкість, індивідуальний підхід і глибоку технічну експертизу.

Знання ринку і комплексний підхід до задач замовників дозволяють компанії розвивати якісний сервіс продажів за привабливими цінами.

Програма розвитку компанії передбачає диверсифікацію та розширення каналів поставок, збільшення частки компанії на ключових ринках і розвиток портфеля продуктів і послуг відповідно до його вимог, а також продовження нарощування експертизи по ключових напрямах діяльності. У їх числі: системна і проектна інтеграція, кваліфікований сервіс ІТ, телеком та інфраструктурних рішень, проектні поставки обладнання та програмного забезпечення, функціональний аутсорсинг, підвищення ефективності робочих процесів, а також виробництво серверів, робочих станцій і ПК.

зв'яжіться з нами

Представництво в м. Дніпро:

вул. Стартова, 20, м. Дніпро, 49000
Тел. +380 56 795 95 75
info@smartcom.ltd

Представництво в м. Київ

вул. Тимошенка Маршала, 29, м. Київ, 04205
Тел. +380 44 466 44 36
info@smartcom.ltd

Тендерний відділ

Тел/Viber +380 67 667 00 88
sv@smartcom.ltd